parallax background
 

واحد امنیت

واحد امنیت شرکت فاوا پدیده الوند دارای پتانسیل بسیار بالایی در زمینه حفاظت و نظارت و شناسایی از محدودیت ها وسو استفاده های سیستم های عامل و شبکه های کامپیوتری و وب سایت های شما در جهت ارتقا امنیت و امکان رشد روز افزون کسب و کار شما میگردد.امنیت اطلاعات یعنی حفاظت اطلاعات و سیستم‌های اطلاعاتی از فعالیت‌های غیرمجاز. این فعالیت‌ها عبارتند از دسترسی، استفاده، افشاء، خواندن، نسخه برداری یا ضبط، خراب کردن، تغییر، دستکاری.
 امنیت شبکه امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) ایجاد میکند .یکی از مهمترین مراحل در امنیت شبکه ، دسترسی و کنترل تجهیزات شبکه میباشد . از جمله تجهیزات امنیت یک شبکه شامل : مسیریاب، سوئیچ یا دیوارهای آتش است .شرکت فاوا پدیده الوند در جهت امنیت شبکه در سازمان شما تمامی تجهیزات مورد نیاز را دارا میباشد .
 

 

 

شرکت فاوا پدیده الوند در جهت امنیت سیستم عامل و عملکرد صحیح سیستم های کامپیوتری و اطمینان از در دسترس بودن سیستم های عامل تمرکز دارد که  به این سبب امنیت سیستم و اطلاعاتی که ذخیره یا پردازش می‌شوند را تأمین می کند.

 

 

 

 

شرکت فاوا پدیده الوند دارای تیم بسیار فعال و خبره در جهت طراحی و ایجاد امنیت در وب سایت میباشد .یکی از راه های نفوذ و هک شدن وب سایت ها مربوط به میزبانی وب یا هاست میباشد.یک هاست یا سرور مناسب باید از حریم خصوصی شما محافظت نماید و باید توسط مدیر سرور ایمن سازی گردد.